WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

GOLD CİTY APART HOTEL

Şartlar ve koşullar

İptal politikası

Rezervasyonların otele varışa 30 günü saat 18:00'e kadar iptal edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde konaklama ücretinin tamamı fatura edilecektir.

Garanti poliçesi

Tüm rezervasyonlarınız için rezervasyon sırasında kredi kartı bilgileriniz istenmektedir.

Şartlar ve koşullar

Giriş – Saat: 14:00 Çıkış – 11:00 Otopark mevcuttur. Evcil hayvan kabul edilir. Erken Check-in, için Reception'ile İletişime Geçiniz. Konaklama fiyatlarına %8 KDV dahildir.

Gizlilik Politikası

Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında yer alan aydınlatma metnine internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Detaylar için tıklayın.

www.goldcityapart.com

 

Gizlilik Politikasına İlişkin Açıklama

Bu internet sitesi aracılığıyla Gold City Apart Hotel'e iletilen kişisel bilgiler sadece aşağıda belirtilen şekilde kullanılmaktadır.

Gizlilik Politikası

Web sitemizi kullanarak, web sitemiz aracılığıyla elde edilen ve toplanan kişisel verilerinizin Gold City Apart Hotel'e bağlı şirketler tarafından kullanılmasına izin vermiş olursunuz.

Gold City Apart Hotel bu verileri aşağıdaki amaçlarla kullanır:

Basılı yayınlar veya diğer yazışmaları göndermek için.

E-posta yoluyla basın bültenleri veya duyurular göndermek için.

Satın aldığınız ürünleri veya ödülleri teslim etmek.

Rezervasyon isteklerini işlemek ve hesabınızı yönetmek için.

İşlemlerinizle ilgili istatistikleri hesaplamak ve web sitesi kullanımına ilişkin ticari istatistikler ve analizler oluşturmak için.

Gold City Apart Hotel'e hizmet sağlayan acenteler veya yükleniciler bu bilgileri gizli tutmakla yükümlüdür ve bu bilgileri Gold City Apart Hotel için gerçekleştirdikleri hizmetleri yerine getirmek dışında herhangi bir amaçla kullanmalarına izin verilmez.