WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Sık Sorulan Sorular

MİSAFİR ODANIZI NASIL TEMİZLİYORUZ

Temizlik odası protokolümüz, ekibimizin nevresim ve havlu gibi kullanılmış tüm eşyaları odadan çıkarmasıyla başlar. Daha sonra ekip, halıyı süpürmek, yerleri paspaslamak ve tüm yüzeyleri hastane sınıfı temizleyicilerle silmek dahil olmak üzere oda ve banyoda tam bir temizlik gerçekleştirir.

Ardından, ECOLAB'ın güvenilir ürünlerini kullanarak odadaki çeşitli yüzeyler için ek bir dezenfeksiyon adımı uyguluyoruz: tüm anahtarlar ve elektronik kontroller, kulplar ve düğmeler, ana banyo yüzeyleri ve uzaktan kumanda.

KAT HİZMETLERİMİZDEKİ DEĞİŞİKLİKLER

Rahatınız için, konaklamanızın mümkün olduğunca rahatsız edilmeden geçmesini istiyoruz. Misafirler, kat hizmetleri hizmetlerini konfor seviyelerine göre uyarlamaya davet edilir. Planlamak için resepsiyonu aramanız yeterlidir. Nevresimler ve banyo malzemeleri gibi ek olanaklar talep üzerine temin edilir, koruyucu ambalaj içinde teslim edilir ve konuk odasının kapısına konur.

KAMU ALANLARIMIZI NASIL TEMİZ TUTUYORUZ

Misafirlerimiz, tesislerimizin her yerinde mendil ve el dezenfektanı bulunan dezenfekte istasyonları bulacaktır. Ek olarak, asansörler ve banyolar gibi yüksek oranda temas edilen alanların saatlik bakımı da dahil olmak üzere, hem ortak alanlar hem de ekip üyeleri tarafından belirlenen aralıklarla temizlenir.

Ayrıca otelimizde yüz maskesi kullanımını teşvik etmeye devam ediyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz ve size hizmet vermeyi dört gözle bekliyoruz.

Tüm bunların yanı sıra otelimiz bölgemizde güvenli turizm belgesine sahip ilk oteldir.